Skúška BVK – 30.9.2017

V sobotu 30.9.2017 sme usporiadali skúšku Branný viacboj kynológa (BVK). Zúčastnilo sa jej 8 našich členov a jedna členka KK Lučenec.

Skúšku rozhodoval Ing. Vojtech Hübsch s výdatnou pomocou hlavného koordinátora a spoluautora skúšobného poriadku BVK – Tonyho Šabíka.

Skúška prebiehala za ideálneho počasia. Aj to prispelo k stopercentnému záveru. Všetky psi a psovodi zvládli vykonanie skúšky. Každý dostal zápis do rodokmeňa, resp. potvrdenie o vykonaní skúšky. Pán rozhodca „pískal“ takúto skúšku po prvýkrát. Sám sa vyjadril, že aj skúšky tohto typu sú zaujímavé, a môžu prispieť k zvýšeniu záujmu o športovú kynológiu. Pochválil aj úroveň organizácie.

Ďakujem touto cestou pánovi Hübschovi za korektné rozhodovanie,  profesionálny prístup a spoluvytvorenie veľmi príjemnej atmosféry. A Tonymu Šabíkovi, že si našiel čas, navštívil nás, a bol pomocníkom rozhodcu – časomierou.

Psy a psovodi:

Tatianka a Baxi, Zuzka a Leon, Dianka a Bruno, Ninka Ižáková a Rexi, Heni a Edko, Tomáš a Shima, Jani a Sorbon, Erika a Monica, Samo a Troy a „cudzinka“ Lenka s Kejsy.